Udział we wstępnym szkoleniu BHP

Udział we wstępnym szkoleniu BHP

Od jakiegoś czasu rozglądałem się za nową pracą, ponieważ potrzebowałem zmian. Obecny pracodawca dobrze mi płacił, ale nie miałem możliwości rozwoju. Byłem młodym człowiekiem i chciałem się rozwijać, dlatego nowa praca była dla mnie tak ważna.

Odbycie wstępnego szkolenia BHP przed rozpoczęciem pracy 

szkolenie wstępne bhp warszawaNie chciałem, żeby ktoś ze znajomych załatwiał mi robotę, chociaż padały takie propozycje. Chciałem znaleźć coś na własną rękę i rozglądałem się sukcesywnie na rynku pracy. Udało mi się znaleźć dość łatwo pracę, w której były możliwości rozwoju i awansu. Zanim jednak mogłem rozpocząć, to musiałem odbyć szkolenie wstępne bhp Warszawa była dużym miastem i znalezienie pracy nie było aż tak trudne. Pracodawca podpisał ze mną umowę i od razu zostałem skierowany na badania. Pierwszego dnia, jak pojawiłem się w firmie, to odbywało się wstępne szkolenie dla wszystkich nowo przyjętych pracowników. Szkolenie miało miejsce w siedzibie firmy, gdzie służyła do tego odpowiednio wyposażona sala. Szkolenie miało trwać przez osiem godzin i dowiedziałem się, że dostanę wynagrodzenie jak za przepracowany dzień. Szkolenie prowadził starszy facet, który dysponował ogromną wiedzą, którą również potrafił przekazać wszystkim uczestnikom w bardzo zrozumiały pomysł. Wcześniej miałem szkolenia BHP, ale pierwszy raz byłem na tak interesującym. Szkolenie zakończyło się testem, który był pisemny. Wszystkie pytania były proste, gdyż uważałem na szkoleniu i prawidłowo odpowiedziałem na wszystkie pytania.

Praca w nowej firmie stawiała mi mnóstwo wymagań, ale byłem w stanie im sprostać. Zależało mi na tej pracy i chciałem dostać umowę na czas nieokreślony. Po roku miałem szansę na awans, dlatego tak bardzo się przykładałem do wszystkich powierzonych mi zadań.

Comments are closed.