Nowy oddział kardiologiczny w miejskim szpitalu w Bydgoszczy

Nowy oddział kardiologiczny w miejskim szpitalu w Bydgoszczy

 

W naszym mieście, a mianowicie w Bydgoszczy działa kilka szpitali. ale największym szpitalem jest szpital miejski. a teraz jeszcze dodatkowo się powiększy, ponieważ w przyszłym tygodniu otwierany będzie nowy oddział. Tym oddziałem będzie kardiologia. Będzie to oddział z pierwszego zdarzenia. Będzie tam pracowało kilku kardiologów. W innych szpitalach  i przychodniach są jedynie poradnie kardiologiczne, a tu będziemy mieć oddział.

Pozytywne aspekty kardiologii w Bydgoszczy

kardiologia BydgoszczZazwyczaj w  poradniach kardiologicznych są tam lekarze w określone dni i w określonych godzinach. A na tym oddziale w miejskim szpitalu kardiolodzy będą cały czas. Będą tam sale z łóżkami dla pacjentów. Także jak komuś coś będzie dolegać poważniejszego to zostanie od razu przyjęty, bez dłuższego czekania, czy jechania gdzie indziej. Kardiolodzy będą tam przyjmować z całego kraju. Będzie kilku na stałe a reszta będzie miała swoje dodatkowe dyżury. Tak by kardiolodzy byli dostępni cała dobę. To bardzo pozytywny plus w tej kwestii. Następnym plusem tego oddziału będzie fakt, że będą tam najnowsze sprzęty kardiologiczne. Kardiologia Bydgoszcz jest potrzebna mieszkańcom. Warto się badać kontrolnie. A w tym oddziale w  Bydgoszczy będą osobne rejestracje dla tych co chcą się tylko skontrolować i nie uskarżają się na żadne kłopotliwe dolegliwości. Osobna będzie dla osób, które odczuwają jakieś niepokojące objawy lub to ich kolejna wizyta. Na tym oddziale można będzie wykonywać również oprócz badań finansowanych z NFZ również prywatnie. To dla tych, którzy chcą bardzo szybko załatwić. Pomimo, iż na NFZ musimy czekać w kolejkach to na tym oddziale kolejki mają być znacznie krócej. Czas oczekiwania na wizytę ma być skrócony do dwóch tygodni.

W Bydgoszczy otwierają nowy oddział kardiologiczny. Będzie to bardzo duży oddział, który będzie otwarty w miejskim szpitalu. Pomimo, iż w mieście jest kilka poradni kardiologicznych, to taki oddział jak najbardziej jest potrzebny. Z okolic na pewno też będą pacjenci przyjeżdżać. Ja widzę same plusy otwarcia tego oddziału.

 

Comments are closed.