Moja firma jest chętnie wybierana przez klientów

Moja firma jest chętnie wybierana przez klientów

 

Prowadzę biuro księgowe od wielu lat. Zaczęłam swoja działalność kiedy byłam na studiach. Na początku rozliczałam dokumenty swoim znajomym i w rodzinie kiedy ktoś potrzebował pomocy. Lubiłam się tym zajmować. Nie miałam żadnych problemów na studiach. Łatwo przyswajałam nową wiedzę i byłam na bieżąco ze wszystkimi ustawami i kodeksami. 

Prowadzę biuro księgowe

biuro rachunkowe w BydgoszczySwoje początki bardzo dobrze wspominam. Miałam sporo szczęścia. udało mi się nawiązać współpracę z firmą, dzięki której miałam spore dochody. Pracujemy razem od samego początku. Moje biuro znajduje się w centrum miasta. bardzo łatwo do mnie dojechać i śmiało można parkować koło biura swoje auta. Moje biuro rachunkowe w Bydgoszczy jest chętnie wybierane przez klientów mniejszych i większych firm. Staram się dla swoich stałych klientów przygotowywać różne interesujące rabaty dzięki którym nasza współpraca jest lepsza i bardziej korzystna dla wszystkich stron. ja się ciesze, że klienci do mnie wracają i mogę się zajmować ich dokumentami. Natomiast firmy są zadowolone, ze ponoszą mniejsze koszty a mają gwarancję, że wszystkie dokumenty są księgowane przez doświadczone i wykwalifikowane księgowe. Zatrudniam najlepszych pracowników. Zapewniam im szkolenia a także kursy, które finansuje z własnej kieszenie. Uważam, że warto inwestować w swoich pracowników bo dzięki temu bardziej angażują się w swoją pracę. W dzisiejszych czasach księgowe są chętnie poszukiwane na rynku więc mam tego świadomość i dbam o swoje pracownice.

Jestem bardzo zadowolona, że moja firma tak dobrze się rozwija i odnosi sukcesy. Moja firma zapewnia mi dobre dochody i zastanawiam się nad otworzeniem nowego biura poza Bydgoszczą. Księgowość w dzisiejszych czasach jest bardzo dobrą branżą i warto w niej pracować.

 

Comments are closed.