Korzystanie z zestawu do hybryd z lampą UV

Korzystanie z zestawu do hybryd z lampą UV

Na emeryturze człowiek zaczyna nowe życie – coś w tym jest. Sama odczułam to na sobie, kiedy zostałam emerytką. Szybko znalazłam sobie nowe hobby. Zaczęłam też o siebie dbać, czego nie robiłam wcześniej. Wreszcie miałam czas na małe przyjemności, takie jak wyjście do kosmetyczki czy do fryzjera. I to bez spoglądania co chwilę na zegarek! Ponadto sama zainteresowałam się tym tematem.

Paznokcie hybrydowe – zawartość zestawu z lampą UV

zestaw do paznokci hybrydowych z lampą UVZnajoma uświadomiła mnie, że wykonanie ładnego manicure w domu to nic trudnego. Byłam pełna sceptycyzmu, ale zaryzykowałam i zamówiłam swój pierwszy zestaw do paznokci hybrydowych z lampą UV. Mogę powiedzieć jedno – nie żałuję. Przyznam, że pierwsza aplikacja zajęła mi nieco czasu, ale z każdą kolejną nabrałam większej sprawności. Manicure był coraz ładniejszy. Miałam nie lada satysfakcję, że to dzieło moich rąk! Zestaw zawierał lampę, potrzebną do utwardzenia lakieru, o stosownej mocy. Wystarczy pół minuty, by kolor się utwardził. Zestaw zawierał też takie konieczne drobiazgi jak waciki bezpyłowe, aceton do łatwego usuwania manicure, a także pilniczki. Oczywiście bez kolorów ani rusz. Na początek postawiłam na klasykę: czerwień oraz jasny odcień cielistego beżu. Sądzę, ze na początek to wystarczy. Samo malowanie tak mi się spodobało, że moja kolekcja kolorów z pewnością się powiększy. Zestaw jest dobrze przemyślany, wszystkie akcesoria wystarczą na kilkanaście pierwszych aplikacji, a może dłużej. To zajęcie bardzo mnie relaksuje, zresztą miło jest popatrzeć na ładnie pomalowane paznokcie.

Jak to mówią, pierwsze koty za płoty. Teraz będzie tylko lepiej. Z każdym malowaniem uczę się czegoś nowego. Kto wie,może nawet pokuszę się o jakieś małe zdobienie? Wszystko jest możliwe, zwłaszcza, że to naprawdę nic trudnego. Wystarczy nieco chęci.

Comments are closed.