Dlaczego zdecydowałam się na ręcznie robione dekoracje?

Dlaczego zdecydowałam się na ręcznie robione dekoracje?

Wraz z przyjaciółką otworzyłyśmy własną firmę kilka lat temu. Od samego początku dbamy o szczegóły, detale i z uśmiechem na ustach zauważamy, że nasi klienci zwracają na nie uwagę. Oznacza to, że nasza praca wbrew pozorom nie idzie na marne, a wręcz przeciwnie, zostaje doceniona. 

Ręcznie robione dekoracje w biurze

ręcznie robione dekoracje do biuraW związku z tym, że miałyśmy otworzyć nowy punkt to musiałyśmy zadbać także o nowy wygląd. Ja również się tam przenosiłam, więc miałam decydujący głos, ale nie potrzebna mi była żadna przewaga w głosie, ponieważ z Joanną odkąd pamiętam zawsze potrafiłyśmy się dogadać. Ręcznie robione dekoracje do biura wykonała nam koleżanka Joanny, która potrafiła odnowić nowe cuda. Zależało nam, żeby zachować klimat domowego ciepła, a jednak, żeby nie przesadzić. Aczkolwiek ręcznie robione dekoracje do biura bardzo dużo potrafią zrobić, jeśli chodzi o aranżacje. Nasze nowe biuro składało się z otwartej przestrzeni, w której znajdował się kącik do siedzenia z ogromną kanapą i białymi kafelkami na ścianie oraz wydzielonym gabinetem osłoniętym szklanymi ścianami do sufitu, żeby osoba postronna nie słyszała o czym rozmawiam chociażby z klientem przez telefon, a drugi czeka w biurze. Ponadto wydaje mi się, że ręcznie robione dekoracje zazwyczaj wykonywane są na zamówienie, więc można zastanowić się nad tym, jakie przedmioty by nas zainteresowały, a klientów mogłyby zaintrygować. Począwszy od zegarów po szkatułki czy dekoracje do świec. 

Myślę, że ręcznie robione dekoracje do biura sprawdzą się wszędzie. Nadadzą cieplejszy wizerunek bez wątpienia oraz niekiedy bardziej zainteresują klienta, dzięki czemu można lekko zmienić temat na luźniejszy niż suche tematy zawodowe. Ceny dekoracji ręcznie robionych wbrew pozorom nie są drogie, a można otrzymać takie cudeńka.

Comments are closed.